Per söderberg - funk sideboard

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER SÖDERBERG, sideboard, "Funk", Asplund, 2000-tal, höjd ca 47, 159 x 45 cm

Bruksslitage

828157

2020-10-23