Tavlett / Psalmbokshylla

Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla
Tavlett / Psalmbokshylla

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

TAVLETT/ PSALMBOKSHYLLA, 1900-tal, ett skåp på vardera sida med skuren dekor, bemålad höjd ca 50, 138x23 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare bemålning, 2 nycklar finns att hämta vid utlämningen

828160

2020-10-23