Tavlett / Psalmbokshylla
Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
TAVLETT/ PSALMBOKSHYLLA, 1900-tal, ett skåp på vardera sida med skuren dekor, bemålad höjd ca 50, 138x23 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare bemålning, 2 nycklar finns att hämta vid utlämningen
828160
2020-10-23