Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets andra hälft, stomme i björk, märkt Karl Ruters, Nässjö, 4 skåpluckor, invändigt med hyllplan samt lådor, höjd ca 138, 100x50 cm

Nedre högra skåpsluckan med lagning samt spricka, mmärke på ovansidan.

828165

2020-10-23