Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L Lindell, numrerad 64/75, färglitografi, bladmått ca 31,5x47 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
Något gulnat blad
828167
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här