3 st akvarell Eric Cederberg

3 st akvarell Eric Cederberg
3 st akvarell Eric Cederberg
3 st akvarell Eric Cederberg
3 st akvarell Eric Cederberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): (3), signerade E. Cederberg, akvarell, storlek 14x11 cm, 13x13 cm, 31x24 cm

828174

2020-10-19