Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
TÅG samt RÄLS, Karl Bub Nuremberg, i orginalkartong, 2 lok, 3 vagnar, kolvagn, transformator och diverse rälsar
Smärre slitage, kartong med skador, ej funktionstestad
828185
2020-10-28