Tågset

Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset
Tågset

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

TÅG samt RÄLS, Karl Bub Nuremberg, i orginalkartong, 2 lok, 3 vagnar, kolvagn, transformator och diverse rälsar

Smärre slitage, kartong med skador, ej funktionstestad

828185

2020-10-28