Nisse Zetterberg

Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Skutor vid kaj, signerad Nisse Z, olja på pannå, ca 23,5x31,5 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

828188

2020-10-23