Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, marmor och gulmetall, för fem ljuskällor, etikettmärkt, höjd ca 210 cm.

Nagg på sockeln, bruksspår, funktionen garanteras ej

828190

2020-10-23