Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN WIPP (1927-2005): ´´Gult hus´´, signerad John Wipp , olja på pannå, ca 22x19 cm
PROVENIENS:
Köpt direkt av konstnären
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
828194
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här