Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) måsfamilj, signerad samt daterad 1926, mjukgrundsetsning, Tiré par l´artiste, No 8, 24,5x33 cm
ej examinerad ur ram
828197
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här