Lennart Segerstråle etsning

Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning
Lennart Segerstråle etsning

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) måsfamilj, signerad samt daterad 1926, mjukgrundsetsning, Tiré par l´artiste, No 8, 24,5x33 cm

ej examinerad ur ram

828197

2020-10-28