Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
ELINA LUUKANEN (född 1941) "i fabrikens skugga II", signerad samt daterad -01, etsning och akvatinta, 28/80, 24,5x19 cm
828198
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här