Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

OKÄND KONSTNÄR, kvinna vid kvällssupé, olja på duk, omkring sekelskiftet 1900, 81 x 135 cm.

Kuntoraportti

Krackelyr,

828200

Päivämäärä:

2020-11-01