Okänd konstnär
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OKÄND KONSTNÄR, kvinna vid kvällssupé, olja på duk, omkring sekelskiftet 1900, 81 x 135 cm.
Kuntoraportti
Krackelyr,
828200
Päivämäärä:
2020-11-01