Mössbord allmoge 1800-tal

Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal
Mössbord allmoge 1800-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, allmoge, polykromt bemålad furu, höjd ca 75, 100x68 cm

Sprickor, fläckar, slitage

828207

2020-10-20