Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD och PALL, omkring år 1900, bambu, skrivbordets uppsats med hylla och skåp, lådfronter med lackdekor, skiva klädd i grön filt, pallens sits klädd i broderad textil, höjd 135, 92x52

Nyckel till skåp medföljer

Slitage, skador, utbytta lås, lådornas lås ej fungerande

828213

2020-10-20