Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): Chandelier, signerad Joakim Allgulander, numrerad 186/240, litografi, bildmått ca 67x48 cm, bladmått 81x59 cm.
828222
2020-10-26