Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, mahogny, löstagbara hyllplan, höjd ca 90, 100x26 cm

Bruksslitage, stötmärken kring stomme förekommer

828235

2020-10-23