Bordslampa 1900-talets början

Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början
Bordslampa 1900-talets början

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, jugend, patinerad vitmetall, fotplatta i from av dödskalle, höjd (stomme) 30 cm

Bruksslitage, skadad skärm

828243

2020-10-20