Öronlappsfåtölj oxblod

Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod
Öronlappsfåtölj oxblod

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, engelsk, klädd i oxblodsrött läder, djuphäftad rygg, lös dyna, dekor spik, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage, stötmärken

828269

2020-10-20