Gustav Rudberg, Båt i kyrkbacken, Hven

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Båt i kyrkbacken, Hven, signerad Rudberg, olja på duk, 49x58 cm

828283

2020-10-25