Ulf Trotzig, Novemberskog

Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog
Ulf Trotzig, Novemberskog

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Novemberskog, signerad och daterad på baksidan 1963, olja på duk, 65x100 cm

PROVENIENS
Beijers Auktioner, Moderna, våren 1989, katalognr 458

828284

2020-10-25