Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONA MORALES SCHILDT, rumssmycken, 8 st, Kosta, flerfärgat glas, signerade, två etikettmärkningar, höjd ca 2 - 5 cm
Skador: Ett smycke med obetydlig nagg
828291
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här