Matgrupp teak
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets mitt, teak och bonat lövträ, 5 delar, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, stolarnas sitsar klädda i plysch, bordets höjd ca 75, 134x78, stolarnas sitthöjd 43, vardera iläggsskiva 40 cm vardera
Bruksslitage
828298
2020-10-20