Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets mitt, teak och bonat lövträ, 5 delar, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, stolarnas sitsar klädda i plysch, bordets höjd ca 75, 134x78, stolarnas sitthöjd 43, vardera iläggsskiva 40 cm vardera

Bruksslitage

828298

2020-10-20