Sture Svenson

Sture Svenson
Sture Svenson
Sture Svenson
Sture Svenson
Sture Svenson
Sture Svenson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE SVENSON (Stockholm, 1913-1974): Husfasad, signerad Sture Svenson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 30x36 cm,

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

828316

2020-10-23