Olle Nordberg, Ensam flicka, Nordingrå

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): "Månskensturen", signerad och daterad Olle Nordberg 50, olja på pannå, ca 16x38 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

828332

2020-10-23