Edition Luxe Zenith Sub Sea Armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ZENITH, Sub Sea, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, kaliber 146H, diam ca 40 mm
Bruksslitage. Saknar uppdragskrona och tryckknapp. Urverk med korrisionsskador. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
828354
2020-10-25