Edition Luxe Zenith Sub Sea Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ZENITH, Sub Sea, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, kaliber 146H, diam ca 40 mm

Bruksslitage. Saknar uppdragskrona och tryckknapp. Urverk med korrisionsskador. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

828354

2020-10-25