Karl Cederberg

Karl Cederberg
Karl Cederberg
Karl Cederberg
Karl Cederberg

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

KARL CEDERBERG (Sverige, 1861-1904): skogslandskap, olja på duk, signerad, 67 x 77 cm.

Mindre färgbortfall, märken efter tidigare ram, retuscher.

828361

2020-10-26