Simon Rydberg bägare

Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare
Simon Rydberg bägare

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIMON RYDBERG, bägare, silver, Stockholm 1777, ciselerad dekor med växtornamentik, spår av förgyllning, höjd 23, vikt ca 493 g

Gravyr, bruksslitage

828376

2020-10-20