Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIMON RYDBERG, bägare, silver, Stockholm 1777, ciselerad dekor med växtornamentik, spår av förgyllning, höjd 23, vikt ca 493 g
Gravyr, bruksslitage
828376
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här