Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 2 st., silver, den mindre 1700-tal, den större från 1857, graverad dekor, höjd ca 8,5 och 9,5 cm

Den större med buckla på sockeln, bruks och åldersrelaterat slitage

828379

2020-10-23