Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, 2 st., silver, den mindre 1700-tal, den större från 1857, graverad dekor, höjd ca 8,5 och 9,5 cm
Den större med buckla på sockeln, bruks och åldersrelaterat slitage
828379
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här