Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
LUFTPISTOL, The Webley "Junior" 177, kaliber 4,5mm, Webley and Scott ltd. Birminghamn 1950-tal, längd ca 19 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
828383
2020-10-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner