Walkers ship log
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WALKERS SHIP LOG, (2) "Cherub" III, 1900-talets mitt i originallåda, med följer en siktkompass också den i trälåda, metall samt plast och glas, den stora lådans höjd ca 14 samt 48x28
Möjligen ej komplett, funtkionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
828417
2020-10-23