Walkers ship log

Walkers ship log
Walkers ship log
Walkers ship log
Walkers ship log
Walkers ship log
Walkers ship log
Walkers ship log
Walkers ship log

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALKERS SHIP LOG, (2) "Cherub" III, 1900-talets mitt i originallåda, med följer en siktkompass också den i trälåda, metall samt plast och glas, den stora lådans höjd ca 14 samt 48x28

Möjligen ej komplett, funtkionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

828417

2020-10-23