Kerstin Hörnlund plommon

Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon
Kerstin Hörnlund plommon

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN HÖRNLUND, skulptur (2), Rörstrand, i form av plommon, signerad, längd ca 12 och höjd 6,5 cm, resp. längd 22 cm och höjd 12 cm

Smärre slitage

828435

2020-10-23