Marcus Larsson tillskriven

Marcus Larsson tillskriven
Marcus Larsson tillskriven
Marcus Larsson tillskriven
Marcus Larsson tillskriven

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARCUS LARSON (1825-1864) tillskriven: Forsande flod, olja på duk 23x28 cm, ej signerad

Krackeleringar, retuscher

828477

2020-10-23