Herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, innerlock i metall, cylindergång, boettnr. 2310, kvartsrepetition, diameter 51,5 mm, CHATELAINE, 14 k guld, ripsband, karbinhake, H. Salonius & Knit, Helsingfors 1939, längd 10,5 cm, totalvikt ca 74,5 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
828478
2020-10-23