Herrfickur i 18 k guld

Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1800-tal, innerlock i metall, cylindergång, boettnr. 2310, kvartsrepetition, diameter 51,5 mm, CHATELAINE, 14 k guld, ripsband, karbinhake, H. Salonius & Knit, Helsingfors 1939, längd 10,5 cm, totalvikt ca 74,5 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

828478

2020-10-23