Herrfickur i silver

Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver
Herrfickur i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 5 st, silver samt krom, 18/1900-tal, delvis emaljerade urtavlor, bl.a Zenith, diameter 46-52 mm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

828487

2020-10-23