Anders Zorn etsning Ols Maria

Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria
Anders Zorn etsning Ols Maria

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Ols Maria", 1919, signerad Zorn, etsning, ca 19,5x29 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 167

Skador: Gulnat blad

828488

2020-10-28