Bennedsen oljemålning

Bennedsen oljemålning
Bennedsen oljemålning
Bennedsen oljemålning
Bennedsen oljemålning
Bennedsen oljemålning
Bennedsen oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (Danmark, 1893-1967): Insjölandskap med vy mot Himmelsbjerget, signerad Chr Bennedsen, olja på duk, ca 70x100 cm

828522

2020-10-23