Peter Hvidt & Orla Mölgaard, bord, "Minerva"

Peter Hvidt & Orla Mölgaard, bord,

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, bord, "Minerva", France & Son, Danmark, brickmärkt, 1950/60-tal, teak samt rotting, höjd ca 64, 75x75 cm

Smärre fläckar och bruksslitage

828568

2020-10-25