Sidenbroderi
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDENBRODERI, 1800-talets slut, "Sei getreu bis an den Tod, so will ich dir die Krone des Lebens geben", i barockstilsram med krona, dagmått 39x32 cm (rammått 55x50 cm exkl krona)
Fläckar, ram med några skador och lagningar
828571
2020-11-01