Sidenbroderi

Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENBRODERI, 1800-talets slut, "Sei getreu bis an den Tod, so will ich dir die Krone des Lebens geben", i barockstilsram med krona, dagmått 39x32 cm (rammått 55x50 cm exkl krona)

Fläckar, ram med några skador och lagningar

828571

2020-11-01