Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALSTERMO BRUK, resväska på hjul i Glasgow Green AMO-fiber med detaljer i brunt skinn och vitmetall, mått ca 70x47, djup 25 cm, tillhörande nycklar
Bruksslitage, repor
828574
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här