Alstermo Bruk resväska på hjul i Glasgow Green

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALSTERMO BRUK, resväska på hjul i Glasgow Green AMO-fiber med detaljer i brunt skinn och vitmetall, mått ca 70x47, djup 25 cm, tillhörande nycklar

Bruksslitage, repor

828574

2020-10-20