Gunnar Nordström olja
2020-10-20
828578
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kustlandskap, signerad G Nordström, olja på duk, ca 60x73 cm