Bertil Öhlund olja

Bertil Öhlund olja
Bertil Öhlund olja
Bertil Öhlund olja
Bertil Öhlund olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): "Le pin solitaire", signerad Bertil Öhlund, daterad a tergo 1990, olja på duk, ca 92x65 cm

828579

2020-10-20