Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGRID ATTERBERG, "Negro", golvvas, Upsala Ekeby, i produktion 1953-1958, dekor av vita streck mot brun oglaserad fond, stämplad UE 2137 Abg, höjd 46 cm
Smärre bruksslitage
828591
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här