Golvlampor Belid

Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1980-tal, mässing, två ljuspunkter, höj och sänkbara, märkta AB Belid, höjd ca 132 cm

Sav garanterar ej funktion, bruksslitage

828606

2020-10-21