Ann Wolff, "Aluna", skulptur
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANN WOLFF, skulptur, "Aluna", aluminium, Byarums Bruk 2013, märkt "Aluna Ann Wolff 2013 The Sculpture Project Byarums Bruk" samt signerad Ann Wolff och numrerad 40/65, höjd 60 cm, 43 x 11 cm, på teaksockel 53 x 28 x 3 cm, framställd i maximalt 65 exemplar
Obetydligt slitage
828607
2020-10-25