Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KLOCKNYCKEL, 21,6 k guld, Sverige, 1851, längd ca 3,5 cm, vikt 2 gram.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, bucklor.
828610
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner